Salesforce Webforms (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Random
mr: अननुक्रमाने

en: Minutes
mr: मिनीटे

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
