Salesforce Webforms (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Yes
pl: Tak

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Fields
pl: Pola

en: Random
pl: Losowo

en: Object
pl: Obiekt

en: Minutes
pl: Minuty

en: TRUE
pl: PRAWDA

en: FALSE
pl: FAŁSZ

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: is
pl: to

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: is not
pl: nie jest

en: is empty
pl: jest pusty

en: Map name
pl: Nazwa mapy

en: is not empty
pl: nie jest pusty

en: Edit map
pl: Edytuj mapę

en: Delete map
pl: Usuń mapę
