Salsa Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (88 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: value
be: значэнне

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Suffix
be: Суфікс

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Private
be: Прыватны

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Closed
be: Зачынена

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Number
be: Нумар

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Open
be: Адкрыць

en: Time
be: Час

en: Notes
be: Заўвагі

en: Text
be: Тэкст

en: Unknown
be: Невядомы

en: type
be: тып

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Question
be: Пытанне

en: Active
be: Актыўна

en: Good
be: Добры

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Term
be: Тэрмін

en: Normal
be: Нармальны

en: help
be: даведка

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Send
be: Адаслаць

en: Code
be: Код

en: Start
be: Пачатак

en: Other
be: Іншыя

en: Anonymous
be: Ананім

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Order
be: Парадак

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Template
be: Шаблон

en: Profile
be: Профіль

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Source
be: Крыніца

en: Map
be: Мапа

en: profile
be: профіль

en: Info
be: Інфармацыя

en: Testing
be: Тэставанне

en: date
be: дата

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Apply
be: Ужыць

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
be: Калі ў гэтым поле пакінута нейкае змесціва, яно будзе згубленае. Гэтае дзеянне не можа быць адменена.

en: Form
be: Форма

en: Pager
be: Гартальнік

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: The e-mail address you specified is not valid.
be: Уведзены неправільны e-mail.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць  %field?

en: Full content
be: Усё змесціва
