Salsa Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
