Salsa Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Time
ga: Am

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Good
ga: Réasúnta

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Phone
ga: Fón

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Order
ga: Ordú

en: Credit Card
ga: Cárta Creidmheasa

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Street Address
ga: Seoladh

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: County
ga: Contae

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Deadline
ga: Spriocdháta
