Salsa Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: Create a new page
se: Ásat ođđa siiddu
