Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (79 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Suffix
bg: Суфикс

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Response
bg: Отговор

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Required
bg: Задължително

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Open
bg: Отвори

en: Time
bg: Време

en: Notes
bg: Бележки

en: Text
bg: Текст

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: type
bg: тип

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Question
bg: Въпрос

en: Active
bg: Активен

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Recipients
bg: Получатели

en: Location
bg: Местоположение

en: help
bg: помощ

en: Details
bg: Детайли

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: here
bg: Тук

en: Note
bg: Бележка

en: Other
bg: Други

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Order
bg: Поръчка

en: Template
bg: Шаблон

en: Profile
bg: Профил

en: Pending
bg: В изчакване

en: Source
bg: Източник

en: profile
bg: профил

en: Subject:
bg: Заглавие:

en: reason
bg: Причина

en: date
bg: дата

en: Apply
bg: Търси

en: The e-mail address you specified is not valid.
bg: Имейл адресът, който сте указали, е невалиден.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете полето %field?

en: Full content
bg: Пълно съдържание
