Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (63 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Groups
bs: Grupe

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Required
bs: Obavezno

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: Event
bs: Događaj

en: Text
bs: Tekst

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: type
bs: tip

en: Contact
bs: Kontakt

en: Question
bs: Pitanje

en: Active
bs: Aktivan

en: Location
bs: Lokacija

en: Normal
bs: Normalno

en: Details
bs: Detalji

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: Code
bs: Kod

en: Events
bs: Događaji

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Order
bs: Poredak

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor

en: profile
bs: profil

en: Style
bs: Stil

en: date
bs: datum

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
bs: Ako imate nekog sadržaja u ovom polju i on će biti uklonjen. Ova akcija se ne može povratiti.

en: Allowed values
bs: Dozvoljene vrijednosti

en: The e-mail address you specified is not valid.
bs: E-mail adresa koju ste ostavili nije validna.
