Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (66 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Suffix
eo: Sufikso

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Required
eo: Bezonata

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Open
eo: Malfermu

en: Time
eo: Tempo

en: Text
eo: Teksto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: type
eo: tipo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Question
eo: Demando

en: Active
eo: Aktiva

en: Good
eo: Bona

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Location
eo: Loko

en: help
eo: helpo

en: Details
eo: Detaloj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Send
eo: Sendu

en: Code
eo: Kodo

en: Other
eo: Alia

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Order
eo: Ordo

en: Profile
eo: Profilo

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: profile
eo: profilo

en: date
eo: dato

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: The e-mail address you specified is not valid.
eo: Entajpita retpoŝtadreso ne validas.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
eo: Ĉu vi certas ke vi volas forigi la kampon %field?
