Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (65 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Register
jv: Ndaftar

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Open
jv: Dibuka

en: Time
jv: Wektu

en: Text
jv: Teks

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: type
jv: tipe

en: Contact
jv: Kontak

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Question
jv: Pitakonan

en: Active
jv: Aktif

en: Good
jv: Apik

en: Recipients
jv: Penerima

en: Location
jv: Lokasi

en: Details
jv: Lengkapé

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Send
jv: Kirim

en: Code
jv: Kode

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Order
jv: Urutan

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Profile
jv: Profil

en: profile
jv: profil

en: Testing
jv: Ujian

en: date
jv: tanggal

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
jv: Yén Sampéyan nduwéni sembarang kontén nang njeroné field iki, iku kabèh bisa ilang. Aksi iki ora bisa dibalekaké.

en: The e-mail address you specified is not valid.
jv: Alamat e-mail sing Sampéyan tulis ora bener.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak field %field?

en: Full content
jv: Konten wutuh
