Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (70 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Required
km: ទាមទារ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Open
km: បើក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: type
km: ប្រភេទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Question
km: សំណួរ

en: Active
km: សកម្ម

en: Good
km: ល្អ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Location
km: ទីតាំង

en: help
km: ជំនួយ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Code
km: កូដ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Order
km: លំដាប់

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Profile
km: ទម្រង់

en: text
km: អត្ថបទ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: profile
km: ទម្រង់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​មាន​មាតិកា​ណា​មួយ​សល់​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ​ វា​នឹង​ត្រូវ​បាត់​បង់​ ។ សកម្មភាព​នេះ​មិន​អាច​មិន​ធ្វើ​ឡើង​វិញ​បាន​ទេ​ ។

en: The e-mail address you specified is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ជាក់​ គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Are you sure you want to delete the field %field?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជាចង់​លុប​វាល %field នេះ ឬ ?

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
