Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (137 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Suffix
lv: Sufikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Private
lv: Privāts

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Currency
lv: Valūta

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Required
lv: Obligāts

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Open
lv: Atvērts

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Time
lv: Laiks

en: Event
lv: Notikums

en: Text
lv: Teksts

en: name
lv: vārds

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: type
lv: veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Pārbaude

en: Contact
lv: Kontakti

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Question
lv: Jautājums

en: Active
lv: Aktīvs

en: Good
lv: Labs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Submit changes
lv: Apstiprināt izmaiņas

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Term
lv: Termins

en: Normal
lv: Normāls

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: help
lv: palīdzība

en: Card Type
lv: Kartes veids

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Code
lv: Kods

en: Payment
lv: Maksājums

en: Events
lv: Notikumi

en: here
lv: šeit

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Note
lv: Piezīme

en: Other
lv: Citi

en: Goal
lv: Mērķis

en: Last
lv: Pēdējā

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Order
lv: Secība

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Profile
lv: Profils

en: text
lv: teksts

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: State/Province
lv: Novads

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Pending
lv: Gaida

en: Source
lv: Avots

en: First
lv: Pirmā

en: Map
lv: Karte

en: Your Email
lv: Tavs e-pasts

en: Your Name
lv: Tavs vārds

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: profile
lv: profils

en: Style
lv: Stils

en: Discount
lv: Atlaide

en: Discover
lv: Atklāt

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Testing
lv: Testēšana

en: date
lv: datums

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Form
lv: Forma

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Properties
lv: Īpašības

en: Directions
lv: Virzieni

en: The e-mail address you specified is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese nav derīga.

en: Facebook Connect
lv: Facebook Savienojums

en: Are you sure you want to delete the field %field?
lv: Vai Jūs tiešām gribat dzēst lauku %field?

en: Full content
lv: Pilns saturs
