Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (57 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Private
mn: Хувийн

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Time
mn: Цаг

en: Text
mn: Текст

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: type
mn: төрөл

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Question
mn: Асуулт

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Good
mn: Сайн

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Code
mn: Код

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Order
mn: Дараалал

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: profile
mn: хувийн мэдээлэл.

en: date
mn: огноо
