Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (28 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: date
pa: ਤਰੀਕ
