Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (142 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Private
sk: Súkromné

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Required
sk: Povinné

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Open
sk: Otvorené

en: Time
sk: Čas

en: Notes
sk: Poznámky

en: Event
sk: Podujatie

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: type
sk: typ

en: Email
sk: E-mail

en: Check
sk: Skontroluj

en: Contact
sk: Kontakt

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Question
sk: Otázka

en: Active
sk: Aktívny

en: Good
sk: Dobré

en: Off
sk: Vypnúť

en: Submit changes
sk: Odoslať zmeny

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Term
sk: Termín

en: Normal
sk: Normálny

en: help
sk: pomocník

en: Card Type
sk: Typ Karty

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: Code
sk: Kód

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Payment
sk: Platba

en: Events
sk: Udalosti

en: here
sk: tu

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Note
sk: Poznámka

en: Other
sk: Ostatné

en: order
sk: objednávka

en: Last
sk: Posledné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Template
sk: Šablóna

en: Profile
sk: Profil

en: Expires
sk: Vyprší

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Source
sk: Zdroj

en: First
sk: Prvý

en: Middle
sk: Stredný

en: Map
sk: Mapa

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: profile
sk: profil

en: Style
sk: Štýl

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Discount
sk: Zľava

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Discover
sk: Objaviť

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Testing
sk: Testovanie

en: Percentage
sk: Percent

en: date
sk: dátum

en: From Name
sk: Meno odosielateľa

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Questions
sk: Otázky

en: Apply
sk: Použiť

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
sk: Ak máte nejaký obsah v tomto poli, bude odstránený. Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Form
sk: Formulár

en: Feedback
sk: Spätná väzba

en: Organization
sk: Firma

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Cash
sk: Hotovosť

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: HTML Content
sk: HTML obsah

en: Moderator
sk: Moderátor

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: The e-mail address you specified is not valid.
sk: Zadali ste neplatnú e-mailovú adresu.

en: label
sk: popis

en: Recurring
sk: Opakované

en: Are you sure you want to delete the field %field?
sk: Naozaj chcete odstrániť pole %field?

en: currency
sk: mena

en: Error loading page
sk: Chyba pri načítavaní stránky

en: Full content
sk: Celý obsah
