Salsa Entity (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (64 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Suffix
sl: Pripona

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Open
sl: Odprto

en: Time
sl: Čas

en: Text
sl: Besedilo

en: Unknown
sl: Neznan

en: type
sl: tip

en: Contact
sl: Kontakt

en: Question
sl: Vprašanje

en: Active
sl: Aktiven

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Location
sl: Mesto

en: help
sl: pomoč

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Profile
sl: Profil

en: Pending
sl: Čaka

en: profile
sl: profil

en: Info
sl: Podatki

en: Testing
sl: Testiranje

en: date
sl: datum

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: The e-mail address you specified is not valid.
sl: Vpisani e-poštni naslov ni veljaven.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati polje %field?
