Salsa Entity (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (94 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: type
bo: རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Good
bo: བཟང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Source
bo: ཁུངས

en: First
bo: དང་པོ

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
bo: གལ་སྲིད་གནས་ཁོངས་འདི་ལ་གཏོགས་པའི་ནང་དོན་ལུས་ཡོད་ན་དེ་མེད་པར་འགྲོ་སྲིད། བྱ་འགུལ་འདི་ཕྱིར་སློག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: The e-mail address you specified is not valid.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་དེ་ཕན་ནུས་མེད་པ་རེད།

en: Are you sure you want to delete the field %field?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གནས་ཁོངས་%field་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Create a new page
bo: དྲ་ངོས་གསར་བ་འཛུགས་པ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས
