Salsa Entity (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (44 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: help
dz: གྲོགས་རམ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: profile
dz: གསལ་སྡུད།

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: The e-mail address you specified is not valid.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་གསལ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་གློག་རིག་ཁ་བྱང་འདི་ནུས་ཅན་མེན་པས།

en: Are you sure you want to delete the field %field?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ ས་སྒོ་%field འདི་ བཏོན་གཏང་ནི་ཟེར་མི་འདི་ངེས་བདེན་ཨིན་ན?
