Salsa Entity (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Required
de: Zwingend

en: IP Address
de: IP-Adrässe

en: Info
de: Information
