Salsa Entity (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (23 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Suffix
mg: Tovana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: type
mg: karazana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Source
mg: Loharano

en: Full content
mg: Anatiny feno
