Salsa Entity (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (33 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Order
si: පිලිවෙල
