Salsa Entity (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (43 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Archive
sr: Архива

en: Time
sr: Време

en: Text
sr: Текст

en: Total
sr: Укупно

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Footer
sr: Подножје

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Order
sr: Редослед

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Discount
sr: Popust

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Full content
sr: Пун садржај
