Salsa Entity (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (63 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Open
ug: ئىچىشى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Good
ug: ياخشى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: help
ug: ياردەم

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش

en: Code
ug: كود

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: text
ug: تېكىست

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: First
ug: بىرىنچى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: profile
ug: ئارخىپ

en: Testing
ug: سىناش

en: date
ug: چىسلا

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Feedback
ug: قايتما

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
