Salsa Entity (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (71 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Private
af: Privaat

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Manager
af: Bestuurder

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Required
af: Verplig

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Time
af: Tyd

en: Unknown
af: Onbekend

en: type
af: tipe

en: Contact
af: Kontak

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Question
af: Vraag

en: Active
af: Aktief

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Comment
af: Kommentaar

en: Location
af: Ligging

en: Normal
af: Normaal

en: help
af: hulp

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode

en: Other
af: Ander

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Order
af: Bestelling

en: Profile
af: Profiel

en: Pending
af: Hangende

en: Source
af: Bron

en: profile
af: profiel

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: date
af: datum

en: Apply
af: Pas toe

en: The e-mail address you specified is not valid.
af: Die e-posadres wat jy verskaf het is ongeldig.
