Salsa Entity (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (143 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Private
et: Privaatne

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Currency
et: Valuuta

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Error Message
et: Veateade

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Required
et: Kohustuslik

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Open
et: Avatud

en: Archive
et: Arhiiv

en: Time
et: Aeg

en: Event
et: Sündmus

en: Text
et: Tekst

en: name
et: nimi

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: type
et: tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Check
et: Kontrolli

en: Contact
et: Kontakt

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Question
et: Küsimus

en: Active
et: Aktiivne

en: Good
et: Hea

en: Off
et: Väljas

en: Submit changes
et: Muudatuste saatmine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Recipients
et: Saajad

en: Comment
et: Kommentaar

en: Location
et: Asukoht

en: Term
et: Termin

en: Normal
et: Tavaline

en: help
et: abi

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Details
et: Üksikasjad

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Code
et: Kood

en: Inactive
et: Passiivne

en: Payment
et: Maksmine

en: here
et: siin

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Other
et: Muu

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: order
et: arve

en: Last
et: Viimane

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Template
et: Mall

en: template
et: mall

en: Profile
et: Profiil

en: text
et: tekst

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: State/Province
et: Maakond

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Department
et: Osakond

en: Zip/Postal Code
et: Postiindeks

en: Pending
et: Ootel

en: Source
et: Allikas

en: First
et: Esimene

en: Map
et: Kaart

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: profile
et: profiil

en: Style
et: Stiil

en: Discount
et: Allahindlus

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Testing
et: Testimine

en: County
et: Maakond

en: date
et: kuupäev

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Apply
et: Rakenda

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Form
et: Vorm

en: Request
et: Saada

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Zip
et: Postikood

en: Pager
et: Lehitseja

en: Fee
et: Tasu

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: HTML Content
et: HTML sisu

en: Properties
et: Omadused

en: The e-mail address you specified is not valid.
et: Sisestatud e-posti aadress pole sobiv.

en: Confirmed
et: Kinnitatud

en: label
et: silt

en: Are you sure you want to delete the field %field?
et: Soovid kindlasti kustutada välja %field?

en: Create a new page
et: Uue lehe loomine

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Full content
et: Kogu sisu

en: One column
et: Üks veerg

en: Invoiced
et: Arve välja kirjutatud

en: Language Code
et: Keelekood
