Salsa Entity (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (137 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Suffix
gl: Sufixo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Private
gl: Privado

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Currency
gl: Divisa

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Open
gl: Aberta

en: Archive
gl: Arquivo

en: Time
gl: Hora

en: Notes
gl: Notas

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: name
gl: nome

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: type
gl: tipo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Check
gl: Comprobar

en: Contact
gl: Contacto

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Question
gl: Pregunta

en: Active
gl: Activo

en: Good
gl: Bo

en: Off
gl: Desactivado

en: Submit changes
gl: Enviar @name

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Comment
gl: Comentario

en: Location
gl: Localización

en: Term
gl: Termo

en: help
gl: axuda

en: Card Type
gl: Tipo de Tarxeta

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: Code
gl: Código

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Payment
gl: Pagamento

en: Events
gl: Eventos

en: here
gl: aquí

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Other
gl: Outro

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: order
gl: pedido

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Order
gl: Orde

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Template
gl: Modelo

en: Profile
gl: Perfil

en: text
gl: texto

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Street Address
gl: Enderezo

en: Pending
gl: Pendente

en: Source
gl: Orixe

en: First
gl: Primeiro

en: Middle
gl: Medio

en: times
gl: veces

en: Map
gl: Mapa

en: Your Email
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Your Name
gl: O seu Nome

en: profile
gl: perfil

en: Info
gl: Información

en: E-mail:
gl: Correo-e:

en: Style
gl: Estilo

en: Discount
gl: Desconto

en: Failed
gl: Fallo

en: Testing
gl: Probando

en: date
gl: data

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Questions
gl: Preguntas

en: Apply
gl: Aplicar

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
gl: Perderase calquer contido almacenado neste campo. Esta acción non pode ser desfeita.

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Form
gl: Formulario

en: Currency Code
gl: Código de divisa

en: Pager
gl: Paxinador

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Properties
gl: Propiedades

en: The e-mail address you specified is not valid.
gl: O enderezo de correo-e que indicou non é válido.

en: label
gl: etiqueta

en: Cell Phone
gl: Teléfono Móvil

en: Are you sure you want to delete the field %field?
gl: Está seguro de que quere borrar o campo %field?

en: Archived
gl: Arquivado

en: Full content
gl: Contido completo
