Salsa Entity (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (68 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: type
hy: տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Question
hy: Հարց

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Good
hy: Լավ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը
