Salsa Entity (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (72 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Time
ka: დრო

en: Text
ka: ტექსტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: type
ka: ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Active
ka: აქტიური

en: Good
ka: კარგი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Details
ka: დეტალები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Code
ka: კოდი

en: Other
ka: სხვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Profile
ka: პროფილი

en: text
ka: ტექსტი

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Source
ka: წყარო

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: profile
ka: პროფილი

en: Info
ka: ინფო

en: Style
ka: სტილი

en: date
ka: თარიღი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
