Salsa Entity (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Private
kk: Жеке

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Required
kk: Қажетті

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Time
kk: Уақыт

en: Text
kk: Текст

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: type
kk: түр

en: Contact
kk: Контакттау

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Active
kk: Белсенді

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Comment
kk: Пікір

en: Location
kk: Орналасуы

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды

en: Other
kk: Басқа

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Profile
kk: Профиль

en: profile
kk: профиль

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: The e-mail address you specified is not valid.
kk: Сіз енгізген e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
kk: %field жолын жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?
