Salsa Entity (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (32 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Open
os: Конд у

en: Time
os: Афон
