Salsa Entity (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (54 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Time
sq: Ora

en: URL
sq: Adresa URL

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: type
sq: lloji

en: Contact
sq: Kontakti

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Question
sq: Pyetja

en: Active
sq: Aktiv

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Recipients
sq: Marrës

en: Comment
sq: Komenti

en: Location
sq: Vendodhja

en: help
sq: ndihmë

en: Details
sq: Hollësi

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi

en: Other
sq: Tjetër

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Profile
sq: Profili

en: profile
sq: profili

en: date
sq: data

en: The e-mail address you specified is not valid.
sq: Adresa e-mail që keni shkruar nuk është e vlefshme.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni fushën %field?
