Salsa Entity (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (77 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Suffix
az: Suffiks

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Required
az: Tələb olunur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Open
az: Aç

en: Archive
az: Arxiv

en: Time
az: Vaxt

en: Text
az: Mətn

en: Unknown
az: Naməlum

en: Contact
az: Kontakt

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Active
az: Aktiv

en: Good
az: Yaxşı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Location
az: Məkan

en: Term
az: Termin

en: Details
az: Detallar

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: Other
az: Digər

en: Goal
az: Məqsəd

en: Last
az: Son

en: Anonymous
az: Anonim

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Sort by
az: Sırala

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Source
az: Mənbə

en: Map
az: Xəritə

en: Fixed
az: Sabit

en: Info
az: Məlumat

en: Style
az: Stil

en: Testing
az: Test

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Form
az: Forma

en: Pager
az: Peycer

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Full content
az: Tam məzmun
