Salsa Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (144 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: value
ca: valor

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Suffix
ca: Sufix

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Private
ca: Privat

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Currency
ca: Moneda

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Number
ca: Número

en: Response
ca: Resposta

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obert

en: Time
ca: Hora

en: Event
ca: Esdeveniment

en: name
ca: Nom

en: Unknown
ca: Desconegut

en: type
ca: tipus

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Check
ca: Comprova

en: Contact
ca: Contacte

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Question
ca: Pregunta

en: Active
ca: Actiu

en: Good
ca: Bona

en: Off
ca: Inactiu

en: Submit changes
ca: Envia els canvis

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Location
ca: Localització

en: Term
ca: Terme

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: help
ca: ajuda

en: Card Type
ca: Tipus de targeta

en: Card Number
ca: Número de targeta

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Amount
ca: Import

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: Code
ca: Codi

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Payment
ca: Pagament

en: Events
ca: Esdeveniments

en: here
ca: aquí

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Other
ca: Altres

en: Goal
ca: Objectiu

en: Last
ca: Darrer

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Order
ca: Ordre

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Template
ca: Plantilla

en: Profile
ca: Perfil

en: Expires
ca: Expira

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Occupation
ca: Professió

en: Department
ca: Departament

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Zip/Postal Code
ca: Zip/Codi postal

en: Pending
ca: Pendent

en: Source
ca: Font

en: First
ca: Primer

en: Map
ca: Mapa

en: Your Email
ca: La teva adreça de correu electrònic

en: Your Name
ca: El vostre nom

en: Fixed
ca: Fixat

en: profile
ca: perfil

en: E-mail:
ca: Correu electrònic

en: Style
ca: Estil

en: Donation
ca: Donació

en: Failed
ca: Fallat

en: Testing
ca: Proves

en: Percentage
ca: Percentatge

en: date
ca: data

en: From Name
ca: Nom del Remitent

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Questions
ca: Preguntes

en: Apply
ca: Aplica

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
ca: Si teniu cap contingut en aquest camp, aquest es perdrà. Aquesta acció no es pot desfer.

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: Form
ca: Formulari

en: Organization
ca: Organització

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Pager
ca: Paginador

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: HTML Content
ca: Contingut HTML

en: Properties
ca: Propietats

en: The e-mail address you specified is not valid.
ca: L'adreça de correu que heu especificat no és vàlida.

en: label
ca: etiqueta

en: Contact Name
ca: Nom de contacte

en: Are you sure you want to delete the field %field?
ca: Esteu segur de voler esborrar el camp %field?

en: Create a new page
ca: Crea una nova pàgina

en: currency
ca: moneda

en: Archived
ca: Arxivat

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: One column
ca: Una columna

en: Don't sort
ca: No ordenis

en: A property of the base table of the entity
ca: Una propietat de la taula base de l'entitat

en: Sort property
ca: Propietat d'ordenació
