Salsa Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (55 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Time
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: help
my: အကူအညီ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: First
my: ပထမ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: From Name
my: ပေးပို့သူ အမည်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
