Salsa Entity (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (67 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Private
ne: निजि

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: type
ne: प्रकार

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Question
ne: प्रश्न

en: Active
ne: सक्रिय

en: Good
ne: राम्रो

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Location
ne: स्थान

en: Normal
ne: साधारण

en: Details
ne: विस्तृत

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Code
ne: कोड

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Info
ne: जानकारी

en: date
ne: मिति

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
