Salsify (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Groups
af: Groepe

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Unknown
af: Onbekend

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Review
af: Hersiening
