Salsify (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Files
ar: الملفات

en: N/A
ar: غير موجود

en: Items
ar: أخبار

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Task
ar: مهمة

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Product types
ar: أنواع المنتجات

en: Review
ar: المراجعة

en: About
ar: حول

en: Relations
ar: العلاقات

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: Hard
ar: صعب
