Salsify (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Items
bg: Новини

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Source fields
bg: Полета на източника
