Salsify (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
