Salsify (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Relations
bo: འབྲེལ་ལམ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ
