Salsify (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Groups
bs: Grupe

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju
