Salsify (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Items
cy: Eitemau

en: Create new revision
cy: Creu adolygiad newydd
