Salsify (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Groups
eo: Grupoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Files
eo: Dosieroj

en: Items
eo: Eroj

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Dependencies
eo: Dependecoj
