Salsify (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Files
et: Failid

en: N/A
et: Puudub

en: Items
et: Kirjed

en: Task
et: Ülesanne

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Product types
et: Tooteliigid

en: Review
et: Kontroll

en: About
et: Programmist

en: Relations
et: Seosed

en: Migration
et: Migreerimine

en: Uses
et: Kasutab

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Field mappings
et: Välja mappingud

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Hard
et: Raske
