Salsify (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Files
fi: Tiedostot

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Items
fi: Aiheet

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: Task
fi: Tehtävä

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Product types
fi: Tuotetyypit

en: Review
fi: Tarkistus

en: About
fi: Tietoja

en: Product variations
fi: Tuotevariaatiot

en: Relations
fi: Suhteet

en: Expiration time
fi: Vanhenemisaika

en: Migration
fi: Migraatio

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Uses
fi: Käyttää

en: Group title
fi: Ryhmän otsikko

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset

en: Relation type
fi: Relaatiotyyppi

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: Hard
fi: Vaikea
