Salsify (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Files
gl: Ficheiros

en: N/A
gl: N/D

en: Items
gl: Elementos

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Task
gl: Tarefa

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Product types
gl: Tipos de produto

en: Review
gl: Revisión

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: About
gl: Información

en: Relations
gl: Relacións

en: Uses
gl: Usos

en: Cron jobs
gl: Traballos de cron

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
