Salsify (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Groups
gu: જૂથો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Task
gu: કાર્ય

en: About
gu: વિશે

en: Relations
gu: સંબંધો

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Dependencies
gu: આધારિત
