Salsify (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Files
hr: Datoteke

en: N/A
hr: N/D

en: Items
hr: Stavke

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Review
hr: Provjeri

en: About
hr: Opis

en: Relations
hr: Odnosi

en: Uses
hr: Uporaba

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije
