Salsify (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Files
hu: Fájlok

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Items
hu: Tételek

en: Group name
hu: Csoportnév

en: Task
hu: Feladat

en: API key
hu: API kulcs

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Product types
hu: Terméktípusok

en: Review
hu: Áttekintés

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: About
hu: Leírás

en: Creation time
hu: Létrehozás dátuma

en: Product variations
hu: Termékvariációk

en: Relations
hu: Kapcsolatok

en: Expiration time
hu: A lejárat ideje

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Uses
hu: Használat

en: Group title
hu: Csoport cím

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Field mappings
hu: Mező leképezések

en: Relation type
hu: Kapcsolattípus

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Last update time
hu: Utolsó frissítési idő

en: Hard
hu: Nehéz
