Salsify (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Items
hy: Տարրեր

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
